VoorleesExpress in documentaire NPO Start

Op vrijdag 29 maart was één van onze vrijwilligers te zien in de serie De Bibliotheek van programmamaker Frans Bromet op NPO Start. Een prachtige serie die het belang van de openbare bibliotheken in Nederland laat zien. Onze favoriete aflevering is uiteraard die waarin Piet ons meeneemt naar zijn voorleesgezin en ons laat zien hoe hij op zoek gaat naar een goed griezelverhaal voor zijn voorleeskinderen!

Piet is te zien vanaf minuut 3:00 en minuut 13:37.

Klik hier voor de hele aflevering!

Over het programma: Programmamaker Frans Bromet en de zijnen dwalen met camera en microfoon door acht openbare bibliotheken en spreken bezoekers, medewerkers en vrijwilligers. De bibliotheek is de hedendaagse stadshuiskamer waar het bruist van de meest uiteenlopende activiteiten. Iedereen is welkom in de bieb, het is er prettig toeven en niet onbelangrijk: de bibliotheek is de enige openbare plek die de hele dag gratis toegankelijk is. Van dakloze tot miljonair en van scholier tot gepensioneerde: de bieb is een plek waar heel Nederland samenkomt.