Medewerkers

Medewerkers

Wij zijn Stichting Mano

Portret

Adel Albaghdadi 

Projectmedewerker SamenDoorSamen

adel@stichtingmano.nl

Mosab Almohamed Albzo

Mosab Almohamed Albzo

Projectmedewerker SamenDoorSamen

mosab@stichtingmano.nl

Rasha

Rasha Almuarrawi

Stagiair SamenDoorSamen

info@stichtingmano.nl

Daniel

Daniel Buabeng

Projectsecretaris SamenDoorSamen

daniel@stichtingmano.nl

Lieke Galbraith

Lieke Galbraith

Directeur Beleid en Programma's

lieke@stichtingmano.nl

Rahel Habte

Rahel Habte

Projectmedewerker SamenDoorSamen

rahel@stichtingmano.nl

Lubana Hanifah

Lubana Hanifah

Projectmedewerker SamenDoorSamen

lubana@stichtingmano.nl

Daphne

Daphne Hebing

Netwerker en Trainer

daphne@stichtingmano.nl

Peter poging2

Peter van Heemst

Trainer Het Vergeten Kind

info@stichtingmano.nl

Foto ancella

Ancella de Heer

Projectcoördinator Taal, SamenGroeien en Jongeren Voor Mekaar

ancella@stichtingmano.nl

André ronde 2

André Hendrikse

Kwartiermaker

andre@stichtingmano.nl

Manon van Impelen

Manon van Impelen

Projectmedewerker SamenDoorSamen

manon@stichtingmano.nl

Amy

Amy Jans

Projectmedewerker financiële organisatie

amy@stichtingmano.nl

Saeed ronde 2

Saeed Kassem

Projectmedewerker SamenDoorSamen 

saeed@stichtingmano.nl

Lies

Liesbeth Kerstens

Adviseur strategie en fondsenwerving

liesbeth@stichtingmano.nl

Ebru klaar

Ebru Lale

Projectmedewerker SamenDoorSamen

ebru@stichtingmano.nl

Kim Oorebeek

Kim Oorebeek

Projectmedewerker VoorleesExpress

kim@stichtingmano.nl

Sandra

Sandra den Otter

Projectcoördinator VoorleesExpress

sandra@stichtingmano.nl

Processed with VSCO with m5 preset

George Panaite

Maatschappelijk begeleider SamenDoorSamen

george@stichtingmano.nl

Fanneley Partoredjo

Fanneley Partoredjo

Projectmedewerker Taal

fanneley@stichtingmano.nl

Anouk Perey

Anouk Perey

Projectmedewerker SamenDoorSamen

anouk@stichtingmano.nl

Melanie Peters

Melanie Peters

Projectcoördinator Externe Opdrachten

melanie@stichtingmano.nl

Hanneke Pleijte

Hanneke Pleijte

Projectmedewerker VoorleesExpress

hanneke@stichtingmano.nl

James-Richter

James Richter

Projectmedewerker SamenDoorSamen

james@stichtingmano.nl

Nadia

Nadia van der Steen

Stagiair SamenDoorSamen

nadia@stichtingmano.nl

Natalie

Natalie van Tol

Projectmedewerker SamenDoorSamen

natalie@stichtingmano.nl

Mohamed Salat Abdulahi

Mohamed Salat Abdulahi

Projectmedewerker SamenDoorSamen

mohamed@stichtingmano.nl

Nathali Swemmer

Nathali Swemmer

Projectmedewerker Secretariaat

info@stichtingmano.nl

Patrick ronde 2

Patrick van de Westelaken

Directeur Strategie en Bedrijfsvoering

patrick@stichtingmano.nl

Ellen

Ellen van Wees

Projectmedewerker SamenDoorSamen

ellen@stichtingmano.nl

Bart voor op website

Bart van Zessen

Projectmedewerker Fondsenwerving & Communicatie en trainer

bart@stichtingmano.nl