Medewerkers

Medewerkers

Wij zijn Stichting Mano

Portret

Adel Albaghdadi 

Projectmedewerker SamenDoorSamen

adel@stichtingmano.nl

Mosab Almohamed Albzo

Mosab Almohamed Albzo

Projectmedewerker SamenDoorSamen

mosab@stichtingmano.nl

Rasha

Rasha Almuarrawi

Stagiair SamenDoorSamen

info@stichtingmano.nl

Lara Balać

Lara Balac

Projectmedewerker SamenDoorSamen

lara@stichtingmano.nl

Daniel

Daniël Buabeng

Projectsecretaris SamenDoorSamen

daniel@stichtingmano.nl

Lai Chee Chiu

Lai Chee Chiu

Projectmedewerker SamenDoorSamen

laichee@stichtingmano.nl

Lieke Galbraith

Lieke Galbraith

Directeur Beleid en Programma's

lieke@stichtingmano.nl

Rahel Habte

Rahel Habte

Projectmedewerker SamenDoorSamen

rahel@stichtingmano.nl

Lubana

Lubana Hanifah

Projectcoördinator SamenDoorSamen

lubana@stichtingmano.nl

Elmer_Haynes.jpeg

Elmer Haynes

Projectmedewerker SamenDoorSamen

elmer@stichtingmano.nl

Peter opnieuw

Peter van Heemst

Trainer Het Vergeten Kind

info@stichtingmano.nl

Johan

Johan Holthof

Projectmedewerker SamenDoorSamen

johan@stichtingmano.nl

Hatice

Hatice Karatay

Projectmedewerker SamenDoorSamen

hatice@stichtingmano.nl

Lies

Liesbeth Kerstens

Adviseur strategie en fondsenwerving

liesbeth@stichtingmano.nl

Ebru klaar

Ebru Lale

Projectmedewerker SamenDoorSamen

ebru@stichtingmano.nl

Anke

Anke Markus

Projectmedewerker SamenDoorSamen

anke@stichtingmano.nl

Linda

Linda Oldenburg

Projectmedewerker SamenDoorSamen

lindaoldenburg@stichtingmano.nl

Kim Oorebeek

Kim Oorebeek

Projectmedewerker VoorleesExpress

kim@stichtingmano.nl

Sandra

Sandra den Otter

Projectcoördinator VoorleesExpress

sandra@stichtingmano.nl

Processed with VSCO with m5 preset

George Panaite

Projectmedewerker SamenDoorSamen

george@stichtingmano.nl

Fanneley Partoredjo

Fanneley Partoredjo

Projectmedewerker Taal

fanneley@stichtingmano.nl

Anouk Perey

Anouk Perey

Projectcoördinator SamenDoorSamen

anouk@stichtingmano.nl

Melanie Peters

Melanie Peters

Projectcoördinator Externe Opdrachten

melanie@stichtingmano.nl

Hanneke Pleijte

Hanneke Pleijte

Projectmedewerker VoorleesExpress

hanneke@stichtingmano.nl

Natalie

Natalie van Tol

Projectmedewerker SamenDoorSamen

natalie@stichtingmano.nl

Mohamed Salat Abdulahi

Mohamed Salat Abdulahi

Projectmedewerker SamenDoorSamen

mohamed@stichtingmano.nl

Nathali Swemmer

Nathali Swemmer

Projectmedewerker Secretariaat

info@stichtingmano.nl

14-15 Zo Alfeqar

Zo Alfeqar

Projectmedewerker SamenDoorSamen

zoalfeqar@stichtingmano.nl

Tatiana (3)

Heba Abu Issa

Stagiaire 
SamenDoorSamen

tatiana@stichtingmano.nl

Patrick ronde 2

Patrick van de Westelaken

Directeur Strategie en Bedrijfsvoering

patrick@stichtingmano.nl

Iryna Ostapchuk

Iryna Ostapchuk

Personeelsmanager / Projectmanager Oekraïense vluchtelingen

iryna@stichtingmano.nl

Bart voor op website

Bart van Zessen

Fondsenwerving & Communicatie 

bart@stichtingmano.nl