Maak kennis met ervaringsdeskundige en onze collega Mosab!

Ervaringsdeskundige nieuwkomers zijn niet meer weg te denken binnen Stichting Mano. Zij zijn actief als onze collega’s, zetten zich in voor onze stichting als bestuurslid of vrijwilliger of draaien mee op de werkvloer als stagiair. Omdat zij de doelgroep door en door kennen en de taal spreken zijn zij ontzettend waardevol bij een succesvolle uitvoer van onze activiteiten en programma’s. Graag stelt ervaringsdeskundige en collega Mosab zich aan u voor in onderstaande video.

Mosab is al vele jaren een vertrouwde kracht binnen het team van Stichting Mano. Hij organiseert en coördineert deelprogramma SamenUit dat nieuwkomers meeneemt met uitstapjes om de stad en de Rotterdammers beter te leren kennen en de taal te oefenen in een informele setting. Ook houdt hij spreekuur, begeleidt hij verschillende deelnemers en organiseert hij verschillende trainingen zoals Digitale administratie, Office en de actieve taalles De Nieuwe Rotterdammert waar we met deelnemers taal oefenen, netwerken en Rotterdam leren kennen door een krant te maken.